Pewnie słyszeliście o oczyszczaniu czakr i jego związku z uzdrawianiem energetycznym. Jeśli uporczywie towarzyszą nam jakieś kłopoty, warto zwrócić się w kierunku uporządkowania czakr. Dziś opowiem Wam o nich więcej.

Misja – rozprowadzić siły witalne po całym ciele

W ciele każdego z nas, w naszym wnętrzu znajdują się swoiste centra energetyczne, zwane czakrami lub czakramami. Centrów tych jest wiele, niemniej jednak najważniejsze jest 7 głównych, umiejscowionych w linii prostej od kręgosłupa. Czakry mają swoje zadania, role. Ich misją jest rozprowadzenie subtelnych energii życiowych po całym cele.
Czakry nie są materialne, są to centra energetyczne jednak mają własne umiejscowienie w ciele fizycznym człowieka. Opis czakr zaczyna się od najniższej, znajdującej się u podstawy kręgosłupa, a kończy na znajdującej się najwyżej, umiejscowionej na czubku głowy, w ciemieniu. Każda czakra ma również swój symbol.

Specyfika działania czakr – naczynia połączone

Mimo, iż wydaje się, że im wyżej umieszczona czakra w ciele tym większe i ważniejsze zadania posiada, to jednak faktycznie jest tak, iż istnieje między każdą z nich zależność i osiągnięcie urzeczywistnienia wymaga uporządkowania i rozwinięcia wszystkich. Czakry działają razem, spójnie. Kiedy jedna niedomaga, hamuje tym samym przepływ energii do wyższych. Dlatego tak ważna jest życiowa równowaga, zrównoważona codzienność. To ona przenosi się na harmonijne działanie czakr. Różne wstrząsające wydarzenia powodują, że nasze czakry się osłabiają, niemniej jednak można doprowadzić je do równowagi.
Na szczęście z czakrami można pracować, doregulować je.
Praca z czakrami należy do bardziej zaawansowanych technik, jednak brak harmonii w tych centrach energetycznych odbija się na życiu codziennym każdego z nas. Związek życia z czakrami jest oczywisty: jakie życie takie czakry, jakie czakry takie życie. Czy można poprawić swoje życie pracując z czakrami? Ależ oczywiście!
Już dziś zapraszam Cię do współpracy!
Jeśli nie ma zrównoważenia w naturze pomiędzy pięcioma żywiołami to natura cierpi, a wraz z naturą cierpią ludzie. Wszystkie czakry naraz w naszym organizmie tworzą swoisty mikrokosmos, który trzeba oczyścić i dostroić, aby działały prawidłowo, przenosząc się na komfort i jakość życia.
Chcesz poprawić jakość Twojego życia?
Wyraźnie czujesz, że jakiś jego obszar cierpi od dłuższego czasu?
Nie wiesz, jak poradzić sobie z własnymi ograniczeniami?

skorzystaj z oczyszczania czakry, aury i energii: